1994 yılında kurulan Elektrik Rezistans, Endüstiyel Rezistans üretimiyle kendi sektöründe her zaman en önce olmayı benimsemiştir. Kaliteli üretim ile müşteri memnuniyeti kendine ilke edinmiştir.

Elektrik Rezistans ürünler, 1994 yılından bugüne devam eden tecrübe, modern teknoloji ve önce insan politikasını benimseyen yetenekli teknik personelimizin katkılarını yansıtmaktadır.

Firmamız geçen süreçte müşteri taleplerine ve modern teknolojinin gerektirdiği yenilikler doğrultusunda ürün yelpazesini genişleterek, bugun satış portföyündeki ürünlerin büyük bölümünün üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen ısımak rezistans, kalitenin yanında, verdiği terminleri yerine getirmenin güveni ile daha da büyümüştür. Bu amaç doğrultusunda tüp rezistans,kelepçe rezistans ve yüksek verimli fişek rezistans imalatı yapmakta olan firmamız 2011 yılından itibaren sıcak yolluk ve manifold rezistansı imalatını da ürün yelpazesine eklemiştir.

Karşılıklı güven ve dayanışma ile dünya standartlarındaki teknolojiyi takip ederek en iyi, en kaliteli ürünleri sunmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Bu birlik ve beraberliğimizin devamını diler, saygılar sunarım.

Eletrik Rezistans

• Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
• Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
• Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
• Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan "stratejik bir portföyü" paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.

Ülkemize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunma çabasındayız.
• Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamak.

Elektrik Rezistans 1994 yılında İstanbul'da kuruldu. Başlangıçta sadece ısıtma elemanları üreten firmamız 1997 yılından itibaren devre düzenleyici wattlı dirençler üretmeye başladı. Isıtıcı eleman ürünlerimiz 60W, 100W,150W fişek tipi havya ısıtıcıları ve elektrik pano ısıtıcıları ile sınırlı olup direnç üretimi üzerinde yoğunlaşmamız sebebiyle hem çeşit hem de kapasite (güç) bakımından sanayide geniş uygulama alanlarına hitap etmektedir.

Yurt içinden konularında isim yapmış birçok firmalara direnç imal etmekteyiz. Müşteriye odaklanmış iş anlayışımız Türkiye'de bu alanda firmamıza haklı bir güven ve saygınlık kazandırmıştır.

Elektrik Rezistans müşterilerimizin sorunlarını çözme ve güvenilir bir partner olma anlayışı ile hizmet etmektedir. Müşteri ile doğrudan yakın diyalog kurarak sorunların üstesinden gelmek prensipimizdir.Anahtar kelimelerimiz kalite, esneklik, servis, yaratıcılık, dinamizm, ekonomik çözümler ve zamanında mal teslimidir.

İletişim

Maltepe Mahallesi, Gümüşsuyu Caddesi Topkapı Odin Center
No:28 Dükkan no: 162 (Giriş Kat) 34020 Topkapı / Ist

Telefon: 0212 674 02 03 - 0212 674 02 05
Faks : 0212 674 02 04
Mail: info@elektrikrezistans.com

 

×


TOP